Радио Милева

Милион лајкови и едно прашање: Дали Емили Ратајковски си стави силикони? (фото)

Милион лајкови и едно прашање: Дали Емили Ратајковски си стави силикони? (фото)
фото:емили ратајковски/инстаграм

Манекенката Емили Ратајковски го заведе светот уште од првиот момент кога се појави на „вашите мали екрани“.

Успеа во тоа благодарение на нејзиниот атрактивен изглед и, да не се лажеме, фактот дека таа беше гола во спотот за песната „Blurred lines“.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Годините поминаа, популарноста порасна, исто како и бројот на следбеници на социјалните мрежи, и иако сите знаат дека Емили е надарена од мајката природа, сега сите се сомневаат дека ставила силикони.

На последната фотографија нејзините гради изгледаат поголеми од вообичаеното, па затоа се дискутираше на Инстаграм.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Just dropping in

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Останати вести од Радио Милева