Радио Милева

Милијардерката Кајли Џенер позираше „пиштол гола“ во прегратката на саканиот (фото)

Милијардерката Кајли Џенер позираше „пиштол гола“ во прегратката на саканиот (фото)
фото:инстаграм

Кајли Џенер не престанува да го привлекува вниманието на медиумите.

Милијардерката и ријалити ѕвезда позираше целосно гола во прегратките на своето момче Тревис Скот.

Таа на Инстаграм објави гола фотографија од себе како најава за нова соработка со „Плејбој“.

Двојката, наводно, позирала на целиот едиторијал заедно, а наскоро се очекува објавувањето на новиот број на магазинот.

Она што, сепак, многумина го коментираа е нејзиниот совршен физички изглед, кој се должи многу на нега на кожата, но и на редовно вежбање.

Славниот рапер и sвездата не престануваат да го привлекуваат вниманието на јавноста, тие се запознаа на фестивалот „Коачела“ во 2017 година и започнаа љубовна врска.


Младата двојка доби и ќерка, Сторми, која е родена на 1 февруари 2018 година, по нешто повеќе од една година откако беа заедно.

фото:инстаграм/кајли џенер

Останати вести од Радио Милева