Радио Милева
„Момци, слободна сум!“

Милица Тороровиќ го одврза јазикот за врската со Петар Стугар: „Беше тотална грешка!“

Милица Тороровиќ го одврза јазикот за врската со Петар Стугар: „Беше тотална грешка!“
фото:принтскрин/јутјуб

Пејачката Милица Тодоровиќ до неодамна беше во врска со актерот Петар Стругар, што предизвика големо внимание за медиумите и јавноста.

Сепак, нивната љубов не траеше долго, а Тодоровиќ истакна дека тоа може да биде поради другата страна, како и дека тоа е единствената врска во која не траела неколку години.

– Гледате колку сум убава сега. Сега сум вистинската дама во куќата. Никогаш не очекувам ништо, затоа што кога очекувам, се разочарувам. Не знам дали ќе се случи. Никогаш не сум имала љубов еден ден или два дена, сум бил во врска четири, пет години, но погледнете како изгледам кога сум соло. Оваа последна врска не беше многу се прослави. Не зависеше од мене, можеби е од другата страна. Ова беше единствениот мој неуспех, врската да не функционира неколку години. Момци, слободна сум, убава сум … – рече Милица.

Останати вести од Радио Милева