Радио Милева

Милица Тодоровиќ се соблече по градник и со секси танц ги запали социјалните мрежи (видео)

Милица Тодоровиќ се соблече по градник и со секси танц ги запали социјалните мрежи (видео)
фото: инстаграм

Пејачката Милица Тодоровиќ важи една од оние ретки пејачки која на себе нема направено корекции со пластична хирургија.

Таа важи за една од најхаризматичните пејачки, а откако неодамна се ослободи од вишокот на килограми и ја да доведе својата линија до совршенство, изгледа уште позгодно.

Имено, пејачката на социјалните мрежи објави секси видео и го „Инстаграм“.

Таа се соблече по градник и долен дел на тренерки, па започна да меша со колковите и покажа што знае.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Под објавата се нижеа само позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Останати вести од Радио Милева