Радио Милева
„Боже, свашта“

Милица Тодоровиќ се огласи по гласините дека е во врска со познатиот кошаркар

Милица Тодоровиќ се огласи по гласините дека е во врска со познатиот кошаркар
фото: принтскрин/инстаграм

Во регионалните медиуми веќе некое време се шушка за односот меѓу Милица Тодоровиќ и Марко Јариќ.

Имено, се шпекулираше дека Марко и фрлил око на Милица, па наводно блиски пријатели се обиделе да ги спојат и дека се во тајна врска.

По тој повод се огласи и Милица за емисијата „Ексклузивно“.

фото: принтскрин/инстаграм

„Човекот не го ни познавам. Никогаш се немаме сретнато, не знам од каде тие приказни дека сме во некоја шема, врска…Боже. Еве не знам од каде тоа….Марко Јариќ и јас? Но, добро јас сум навикната, повеќе ништо не ме изненадува, толку многу години сум на естрадата. Кога ќе видам такво нешто само си велам: „Боже, свашта  и кулирам“, изјави Милица.

Инаку, Милица претходно беше во врска со актерот Петар Стургар, но по неколку месеци заедно тие се разделија, а Тодоровиќ истакна дека тоа била единствена нејзина врска која траела кратко.

Исто така, странските медиуми пишуваа дека Марко Јариќ ја раскинал врската со атрактивната американска манекенка Бони Милер.

Останати вести од Радио Милева