Радио Милева

Милица Павловиќ топлес на плажа (фото)

Милица Павловиќ топлес на плажа (фото)
фото: урош рашиќ/рассрбија

Милица Павловиќ важи за една од најатрактивните и сексипилни пејачки во регионот, па каде и да се појави секогаш го привлекува вниманието.

Милица секогаш се облекува во разни модни комбинации кои одлично и одговараат на фигурата, а често знае да ги истакне и своите атрубти.

Овојпат Павловиќ отиде чекор понатаму, па се фотографираше топлес на плажа.

На ова фотографија, голите гради на Павловиќ се скриени од трска.

 

View this post on Instagram

 

28 🎈 #itsmybirthday

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Нејзините фанови и упатија само позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Останати вести од Радио Милева