Радио Милева
задруга 3

Милица ги почести ТВ гледачите со голи гради и голема задница: Им се израдува на фустаните па заборави на камерите (ВИДЕО)

Милица ги почести ТВ гледачите со голи гради и голема задница: Им се израдува на фустаните па заборави на камерите (ВИДЕО)

Третата сезона од најгледаното реално шоу во регионот, „Задруга3“ полека привршува. До големото финнале каде ќе се одлучи победникот остануваат уште само два дена.

Натпреварувачките беа почестени со свечена гардероба во вид на фустани, здолништа…  од кои беа воодушевени, па отидоа да ги пробаат комбинациите што ги добија

Воодушевана од парчињата облека што и пристигнаа на подарок, Милица Кемез заборави и на цимерите и на камерите, па додека се пресоблекуваше и ја менуваше облеката во просторот за гардероба, ја покажа и онаа другата роба…што на себе ја има, кога ништо од облека нема.

Бујните гради и големата задница на Милица – бујните атрибути со кои таа ги почести ТВ гледачите.

Останати вести од Радио Милева