Радио Милева
Цути од љубов

Милена Антовска во летна семејна идила на море: Водителката во опуштено издание ги „распосла“ облинитена на Тасос (фото)

Милена Антовска во летна семејна идила на море: Водителката во опуштено издание ги „распосла“ облинитена на Тасос (фото)
фото:инстаграм/милена антовска

Познатата телевизиска водителка Милена Антовска заедно со семејството летува на егзотичниот осторв Татос.

Милена и сопругот Гордан вемето за одмор го испланираа за крајот на месец август, кога гужвите и летната еуфорија полека спласнуваат, па така ќе можат поинтимно да се препуштат пред убавините на морето и плажата.

Секако фокусот во нивниот зенит е ќеркичката Лана Марија, која е веќе потпорасната и наскоро ќе наполни две години.

Сега мама и тато можат малку повеќе да се опуштат, бидејќи нивната наследничка не е млачеко бебенце и максимално може да уживаат и да се смеат во нејзините детски активности.

Инаку, периодов речиси секоја дама посвети доста внимание на изгледот пред да се расоблече во бикини на плажа, а мама Милена оваа година, барем засега, не објави на социјалните мрежи фотографија каде гордо го покажува телото во бикини, туку само делумно и оддалеку.

Но, затоа комбинезнот во кој позираше, а на едната страна беше и отворен кај градите, доволно го нагласи нејзиниот сексапил и женственот.

Дали е до кадарот или камерата, но на Милена изгледа и годи морскот воздух и храна, а како резултат на тоа веројатно се облините кои се истакнаа од кусиот комбинезон.

фото:инстаграм/милена антовска

Дури и вака едноставна и во кежуал издание, Милена изгледа ултра секси!

Останати вести од Радио Милева