Радио Милева

Милена Антовска пред камери во фустанче со висок шлиц, а кога ги прекрсти нозете гледачите го изострија погледот (фото)

Милена Антовска пред камери во фустанче со висок шлиц, а кога ги прекрсти нозете гледачите го изострија погледот (фото)
фото:милена антовска/инстаграм/принтскрин

Она што е убаво и од Бога дадено, би било штета да се сокрива, а кога жените се свесни за своите мани и недостатоци, тогаш го истакнуваат најдоброто на себе и дишат со полни гради самодоверба.

ТВ водителката Милена Антовска Станковска, солободно може да се каже дека е една од најзгодните млади мајки од домашната јавна сцена. Таа не се остава само на она што и го дала мајката природа, туку редовно се негува, посетува салони за убавина, спортува, се храни здраво…

Кога ќе се спојат сите нешта, внатрешниот и надворешениот резултат говорат заедно.

фото:милена антовска/инсатграм принтскрин

Милена деновиве пред камери се појави во кусо фустанче во есенси принт нијанси кое одлично го нагласи нејзиниот тесен струк, но и долгите витки нозе кои кога ги прекрсти, вечатокот беше уште поголем.

За вакво модерно, но и провокативно издание, навистина треба самодоверба, која Милена очигледно ја донела на ниво, и секако не погрешила.

фото:милена антовска/инсатграм принтскрин

Веројатно и станало комфорно во ваквите секси парчиња, па деновиве го привлече вниманието и кога се појави во тесно фустнче во бојата на страса, да го води Лото, односно да ја замени Марјана Станојковска која беше ангажирана на „Макфест“.

Нема потреба ни да се наведе, колку ли ласкави комлименти собра на социјалните мрежи – можете да претпоставите!

Останати вести од Радио Милева