Радио Милева
секако е згодна

Миа Борисављевиќ се соблече па покажа дека е секс бомба и по породувањето (ФОТО)

Миа Борисављевиќ се соблече па покажа дека е секс бомба и по породувањето (ФОТО)

Пејачката Миа Борисављевиќ направи пауза во својата кариера по раѓањето на ќеркичката Ема. Миа сега и се врати на  работата со нова песна што стана многу слушана за кратко време.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

Таа и нејзиниот партнер Бојан Грујиќ неодамна заминаа на одмор во Египет.

Фотографиите во минијатурно бикини што таа ги објави од оваа дестинација, докажуваат дека пејачката брзо ја вратила својата стара линија и изгледа витко, секси и атрактивно, како и пред бременоста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on