Радио Милева

Миа Борисављевиќ проговори за бракот и со изјавата ги запрепасти сите

Миа Борисављевиќ проговори за бракот и со изјавата ги запрепасти сите

Александра Суботиќ, Давид Драгојевиќ, Миа Борисављевиќ и Бојан Грујиќ гостуваа во иста емисија, каде зборуваа за своите врски, а пејачката многумина ги изненади со својот одговор.

Учесничката на „Задруга2“, Александра зборуваше дека го сака својот свршеник, а тогаш се надоврза Миа која е со колегата Бојан, а неодамна ја добија ќеркта Ема.

-Јас знам дека тој ме сака најмногу на свет и не би ме заменил со ниедна. Може да дојде и Наоми Кемпбел, пак ќе биде исто, вели Александра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

-Јас пак не сум сигурна во нашата љубов и немам поим до кога ќе трае, порача пејачката и зачуди многумина што тоа го кажа јавно.