Радио Милева

Меган Фокс првпат уловена со раперот поради кој го остави сопругот и 3-те деца (фото)

Меган Фокс првпат уловена со раперот поради кој го остави сопругот и 3-те деца (фото)
фото: јутуб/ Машине/гун кели

Американската актерка и глумица Меган Фокс конечно ја потврди врска со раперот и актерот Ричард Колсон Бејкер познат како  Машин Ган Кели.

Имено, 34- годишната актерка беше фоторафирана во понеделник додека со раперот излегувале од еден бар во Лос Анџелес.

Парот прво бил фотографиран како се држат за рака, а потоа се бакнале и се заминале во непознат правец.

Меган била облечена во црни патики, црна мајца со натпис и бели патики. Во раце носела црна јакна, додека на грб имала ранец.

Се ова се случи, откако пред два дена актерот Брајн Остин Грин со кој уште е во официјален брак, беше фотографиран со старлетата Кортни Стоден.

фото: Профимедиа

Брајан и Меган за време на пандемијата се разделија по 10 години брак, а заедно имаат деца.

Се зборува дека Фокс и раперот ја започнале врската откако тој ја објави видео записот за Bloody Valentine”, а во кој Меган имаше главна улога.

Нивните заеднички фотографии може да ги погледнете тука.

 

Останати вести од Радио Милева