Радио Милева

Меган Фокс првпат се огласи откако го остави сопругот и трите деца: „Сè се сврте наопаку“

Меган Фокс првпат се огласи откако го остави сопругот и трите деца: „Сè се сврте наопаку“
фото: Профимедиа/инстаграм

Актерката Меган Фокс пред месеци го остави долгогодишниот сопруг Брајант Остин Грин и започна врска со раперот Машин Ган Кели.

Таа досега не се огласуваше, а сега по три месеци одлучи да проговори и да открие колку и се променил животот.

„Неверојатно е колку ми се промени животот во изолација. Се’ се сврте наопаку. Инаку, не сум некој кој сака да има ограничувања, неметнат авторитет, но во ова ситуација сфатив дека немам друг избор. Беше предизвикувачки“, изјави актерката за “Entertainment Tonight”  и додава дека секогаш била искрена со бившиот сопруг.

фото: Профимедиа/инстаграм

Како што вели и самата кога се препуштила на ситуацијата која се случила, тогаш се станало интересно и забавно.

„Кога без ограничувања прифатив дека животот ме доведе тука каде што сум, тогаш стана се занимливо и интересно“ вели Фокс.

фото: Профимедиа/инстаграм

Инаку, поради љубовта со младиот рапер, актерката не го остави само сопругот туку и три деца.

Останати вести од Радио Милева