Радио Милева

„Ме држеше врзана во тоалет 48 часа!“: Анабела изнесе страшни детали од бракот со Гаги!

„Ме држеше врзана во тоалет 48 часа!“: Анабела изнесе страшни детали од бракот со Гаги!
фото:принтскрин/пинк тв

Анабела Атијас и Гаги Ѓогани изнесоа повеќе детали од своето минато пред камерите, а зборовите на пејачката ги оставија гледачите во шок.

Анабела во „Задруга3“ изјави дека Гаги ја држел врзана во бањата.

– Дали сакаш да зборуваме повеќе затвоето малтретирање? Сакаш да кажеш како ме чуваше врзана во тоалетот 48 часа? Да, бев врзана и висев од таванот – рече Анабела, а пренесува Ало.рс.

фото:принтскрин/пинк тв

Останатите учесници молчеа кога го слушнаа ова, а гледачите преку социјалните медиуми ги коментираа тврдењата на Анабела.

Поранешната двојка, во шото секојдневно потсетува на детали од нивниот брак, а Анабела постојано зборуваше за физичките напади што ги доживеала од Гаги.

Останати вести од Радио Милева