Радио Милева
Моден погодок

Мажите најчесто ги коментираат фотографиите на Марјана, но овој пат таа на жените им „сервираше“ глетка за восхит (фото)

Мажите најчесто ги коментираат фотографиите на Марјана, но овој пат таа на жените им „сервираше“ глетка за восхит (фото)
фото:марјана станојковска/принтскрин/ инстаграм за branchella_accessories

Секоја жена во својот плакар треба да има црна комбинација која ќе и прилега на нејзината конституција, а во истата ќе се чувствува пријатно и самоуверено.

Позната македонска Лото девојка Марјана Станојковска добро знае кој е вистинската комбинација што совршено стои на неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Бог ја дарил со таква маркантност што ретко кое око не би било љубопитно да и „фрли“ барем еден поглед, кој пак сигурно ќе се задржи подолго.

Кога жената е полна со самодоверба, тогаш тоа е евидентно – баш како кај Марјана, која секојдневно плени со својата харизма и атрактивна појава, пред камерите, непосредно, но и на социјалните мрежи каде знае да предизвика „хаос“.

Секоја фотографија на Станојковска е празник за очи ама последните од студиото за Лото извлекувањето, се во знакот на елеганцијата и женската маркантност во црна комвијација која совршено ја истакна нејзината витка линија, а пак русата коса беше контрастот на целината.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Нема маж кој не сака да гледа убава жена, а овој пат Марјана со модниот избор воодушеви многу дами, а жените многу потешки знаат вистински да и признаат на жена колку таа добро изгледа. Овој пат, марјана во тоа успеа.

Останати вести од Радио Милева