Радио Милева

Мартија Станојковиќ има тело за чиста 10ка кога позира и однапред и одзади (фото)

Мартија Станојковиќ има тело за чиста 10ка кога позира и однапред и одзади (фото)
фото: Инстаграм

Македонските дами оваа летна сезона како во инат на пандемијата со коронавирусот се расоблекоа во бикини и ги покажаа своите облини, а на социјалните мрежи речиси секојдневно може да видиме фотографии од некоја позната личност која е раскомотена во костим за капење.

Иако короната ни стави кочница на секојдневието, но и забрана да отпатуваме на некоја егзотична дестинација, не им забрани на припадничките од понежниот пол да се распослат со својот сексапил.

Многумина најдоа решение и алтернатива како да го поминат летото, да фатат боја, да ги наполнат батериите.

Ако нема море и егзотична дестинација, тогаш има домашна атракција.

Некои од нив побрзаа во нашиот Охрид, па се испружија таму на плажа или покрај базен, други се сончаа во двор, трети заминаа во Маврово….кој како ќе се снајде.

Македонската млада пејачка Мартија Станојковиќ ова лето ужива за сите пари, а на социјалните мрежи ги чести своите фанови со објави во бикини на кои ги истакнува своите облини.

На една од нејзините објави, позира легната на стомак на бродче, а во прв план е нејзинот заден дел од телото, а погледот свртен на страна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

На другата пак фотографија, Станојковиќ повторно е во бикини, а овојпат во прв план е нејзиниот преден дел од телото истакнувајќи го романиот стомак и витка линија на која може да и позавидат многу млади девојки.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on


Нема сомнеж дека Мартија има тело за чиста 10ка кога позира и однапред и одзади.

Останати вести од Радио Милева