Радио Милева

Марјана врти, врти, ум да ти сврти! (видео)

Марјана врти, врти, ум да ти сврти! (видео)
фото:марјана станојковска/инсатграм

Нашата популарна лото девојка Марјана Станојковска, не може да се насити на апликацијата „Тик-ток“, а на нејзиниот Инсатграм профил речиси секојдневно осамнуваат вакви видеа во кои таа е ултра провокативна, секси и умешна во танцување на било која песна.

Овој пат се одлучи оваа своја активност да ја зачини со хулахоп кој така вешто го врти, ум да ти сврти!

Облечена во розово боди и црни трициклисти, Марјана ја истакна својата витка става, а за сe’ да биде во тон, избра и розов хулахоп, но и розови сандали на високи потпетици на кои дополнително ја нагласи својата женственост и атрактивност.

Погледнете:

Останати вести од Радио Милева