Радио Милева

Марјана Станојковска е подобра и од „7ца на Лото“ кога ќе се соблече во бикини (фото)

Марјана Станојковска е подобра и од „7ца на Лото“ кога ќе се соблече во бикини (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/марјанамау

Ако претходнат година уште во мај можевме да заминеме некаде на плажа и да ја отвориме летната сезона, оваа година поради новонастаната ситуација со коронавирусот, одморите се малку одложени и по одредени протоколи.

Некои од познатите веќе заминаа во прекрасниот Охрид и Дојран, па го искористија убавото време да се сончаат, а некои наместо на плажа, импровизираа во своите дворови.

Некои од познатите веќе ја отворија летната сезона, се соблекоа во бикини и се испружија под зраците на сонцето за да фаќаат боја.

Марјана Станојковска важи за една од најатрактивните водителки. Таа е дама со витка фигура, па што и да облече одлично и стои, а уште повеќе и стои кога ќе се соблече и ќе ги покаже своите атрибути.

Деновиве, за потребетите на промовирање на костими на капење на еден познат бренд, водителката се соблече во бикини.

фото: принтскрин/инстаграм/марјанамау

Во црн, едноделен костим за капење, водителката позираше пред објективот на камерата и уште еднаш го покажа своето згодно тело.

фото: принтскрин/инстаграм/марјанамау

Станојковска позираше и во дводелен црн костим за капење, а во прв план се нејзините атрибути, голото стомаче и долгите голи нозе.

фото: принтскрин/инстаграм/марјанамау

фото: принтскрин/инстаграм/марјанамау

Ќе се согласите дека Марјана во вакво издание изгледа како “7ца на Лото“.

Останати вести од Радио Милева