Радио Милева
„БИполарна“?

Марина Тошиќ во провокативна клечечка поза брачниот кревет го дели со… русокоса?! (ФОТО)

Марина Тошиќ во провокативна клечечка поза брачниот кревет го дели со… русокоса?! (ФОТО)

Марина Тошиќ, фолк пејачката која од Македонија се пресели да прави кариера во Бугарија не престанува да шокира со своето скандалозно однесување. Русокосата одново ја збуни јавноста со најновите фотографии кои постојано ги споделува, овој пат од уште една егзотична дестинација.

Последен пат Марина прати фото поздрави од Тајланд, каде сексапилната убавица уживаше на море среде зима, а нејзините следбеници на социјалните мрежи уживаа во нејзините бујни атрибути, делумно дар на мајката природа, делумно „уметничко дело“,  или поточно „ракотворба“ на естетските хирурзи.

И додека уште асално не се ни изнагледавме какво тело Марина има и во лето среде зима, стигна нова фотографија од нова дестинација…

И кога сите гледајќи ја онака порчна, пожелна, секси… се прашуваа и пред се’ му завидуваа на тој што расната убавица ја придружува на патувањата и ја фотографира правејќи ги нејзините еротски фотосесии, одговорот стигна!?

Можеби и не е така ново и непознато, зашто сомнежите и одпорано беа присутни. Покрај русокосата пејачка на речиси сите нејзини патувања е уште една русокоса, која постојано со неа „се шлепува“, а Марина од неа не се „одлепува“.

Впрочем, Тошиќ веќе во неколку наврати покажа дека не само што ги поседува, туку и самата „се пали“ на бујни атрибути…

Од полна рака туѓа задница преку ден, преку исплазен јазик и симулација на лижење покрај базен…

…па се’ до  проверка на силиконите на својата придружничка среде полна дискотека.

И од сето ова се наметнуваат две прашања:

Дали Марина Тошиќ навистина има „променливи“  (би)сексуални афинитети и дали на сите фотографии русокосата дама што ја придружува е истата личност или само има сличност со оваа од последнава фотографија од Доха, каде Марина сликана во провокативна клечечка поза, покажува дека го дели брачниот кревет со русокоса?

Останати вести од Радио Милева