Радио Милева
поглед на позадина

Маријана Зоњиќ покажа каква секси задница има: Кој не би ја гледал, кога ријалити ѕвездата има га*е за медал? (ВИДЕО)

Маријана Зоњиќ покажа каква секси задница има: Кој не би ја гледал, кога ријалити ѕвездата има га*е за медал? (ВИДЕО)

Ријалити старлетата Маријана Зоњиќ на јавноста и стана позната по тоа што беше избркана од реалното шоу „Задруга“, а тврдеше и дека била во врска со Аца Лукас, кој и праќал СМС пораки со непристојни предлози и неколкупати ја канел да дојде во неговиот стан да се видат, што наводно и се случило.

Исто така се зборуваше дека старлетата  наводно раперот Вук Моб орално го задоволила по неговиот настап пред фајронт во еден ноќен клуб во Будва, во присуството на келнерите и обезбедувањето кои се’ уште не биле заминати и гледале додека таа му ја прави „онаа работа“.

Покрај сите овие скандали и афери, риалити sвездата не ретко знае да  измами воздишки кај мажите кои ја следат на социјалните мрежи. Таа често споделува провокативни разголени фотографии и видеа, па така и овој пат сподели видео на својот Инстаграм профил каде изгледа повеќе од предизвикувачки и секси.

Во споменатото видео, Зоњиќ го истакна својот секси задник во преден план, а малкумина останаа рамнодушни на оваа сцена во која Марија шета по дома во секси ултратесни шорцеви со грбот свртена, а потоа онака натртена се пучи, додека мирно пуши крај прозорецот.

Погледнете зошто мажите останаа со подзината вилица од клипот на оваа расна убавица:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marijana Zonjić (@marijanaa_zonjic)

Останати вести од Радио Милева