Радио Милева
несекојдневни ситуации

Марија Шерифовиќ сакаше да се пошегува со Вики Миљковиќ во „Ѕвездите на Гранд“, па и донесе кученце над глава – еве како реагираше пејачката (видео)

Марија Шерифовиќ сакаше да се пошегува со Вики Миљковиќ во „Ѕвездите на Гранд“, па и донесе кученце над глава – еве како реагираше пејачката (видео)
фото: инстаграм/зведе гранда

За време на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ сакаше да се пошегува со својата колешка, Вики Миљковиќ.

Имено, додека Вики ги слуша и оценува кандидатите, Марија и донесе куче до нејзината глава, а Вики и врати:

„Ајде мрш таму“, одговори пејачката.

Ова шега на Шерифовиќ траеше само неколку секунди,  а Миљковиќ видеото го објави на својот Инстаграм покажувајќи дека не се лути на својата колешка.

„Малку смеа и позитивен хумор ќе ни годи овие денови“, напиша Вики.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic)

Останати вести од Радио Милева