Радио Милева

Марија Шерифовиќ направи скандал: Брутално се нафрли на Карлеуша, па го напушти студиото (фото)

Марија Шерифовиќ направи скандал: Брутално се нафрли на Карлеуша, па го напушти студиото (фото)
фото:принтскрин/курир.рс

Марија Шерифовиќ не го издржа притискот како член на жирито во „Ѕвездите на Гранд“ и „полуде“ од тоа како гласаа нејзините колеги за кандидатите на кои таа е ментор.

-Дека ќе бидеш ѕвезда, нема, кажа Карлеуша, а тогаш Марија со рацете и ја затвори устата и додаде „Замолчи веќе“.

фото:принтскрин/курир.рс

Марија во еден момент фо фрли столчето на кое седеше Јелена, која се одлучи да и се спротивстави и само се тргна.

фото:принтскрин/курир.рс

Врвот на нејзиното однесување се случи кога Ана бекута кажа „ова не е фер“, на што Шерифовиќ се извика кон неа на целиот глас “Нема, бре, да жирирам вака“, па го напушти снимањето.

Останати вести од Радио Милева