Радио Милева
(не) достапна

Марија Шерифовиќ е бујна и без силикони: Се соблече во бикини, па покажа дека има поголеми гради од половина естрада (ФОТО)

Марија Шерифовиќ е бујна и без силикони: Се соблече во бикини, па покажа дека има поголеми гради од половина естрада (ФОТО)

Марија Шерифовиќ несомнено е еден од најдобрите вокали во целиот регион. Нејзиниот глас никого не остава рамнодушен, така што таа нема потреба да се покажува и истакнува во јавноста со ништо друго освен со пеење. За она што другите пејачки го прават со разголувањето, Шерифовиќ е недостапна!

Сепак, последната фотографија на Марија на нејзиниот Инстграм профилпривлече големо вниманието во јавноста, бидејќи Шерифовиќ се сликала  во костим за капење.

Познато е дека пејачката ретко можеме да ја видиме  во такви изданија, и затоа секогаш го привлекува вниманието наобожавателите и следбениците, но и на сите останати.

Овој пат, многумина забележаа дека пејачката е прилично бујна и има и тоа како големи гради, кои во нејзините секојдневно облекување баш и не се забележуваат.

Останати вести од Радио Милева