Радио Милева

Марија Килибарда има скоро 40 год, а изгледа како тинејџерка: Нина Бадриќ не можеше да го премолчи ова издание на водителката (фото)

Марија Килибарда има скоро 40 год, а изгледа како тинејџерка: Нина Бадриќ не можеше да го премолчи ова издание на водителката (фото)
фото:марија килибарда/инстаграм

Марија Килибарда наскоро да полни 40 години и со својот изглед „жари и пали“ на социјалните мрежи.

Таа овој пат објави фотографија во краток фустан кој ги открива нејзините витки и долги нозе, а во истиот изгледа како тинејџерка.

фото:марија килибарда/инстаграм

Следбениците не престануваат да ја преплавуваат со комплименти, а пејачката Нина Бадриќ беше меѓу првите што се огласи.

“Тука си прекрасна. Носи мини што е можно почесто”, напишала пејачката, а потоа беа објавени и други коментари и емотикони, кои беа поставени на сметка изгледот на водителката.

Останати вести од Радио Милева