Радио Милева
искрена...

Манекенката Софија Милошевиќ откри кога изгубила невиност и на кое необично место имала секс! (ФОТО)

Манекенката Софија Милошевиќ откри кога изгубила невиност и на кое необично место имала секс! (ФОТО)

Српскиот модел и манекенка Софија Милошевиќ зборуваше за нејзиниот приватен живот во една емисија.

„Верувам во љубов по неверство за една ноќ. Јас сум апсолутно противник на секс за една ноќ, бидејќи  имам големо его и сум разгалена и сакам да го правам тоа со емоции. Важно ми е дека некој е вљубен во мене“ – вели Софија, и на прашањето што е најнеобичното место на кој таа водела љубов, моделот на прва одговори:„На ѕид!“

Милошевиќ исто така откри во ова шоу дека нејзината невиност ја изгубила на 22 години. Таа, исто така, признала дека и е тешко да заплаче по некој маж.

“Тешко ми е да плачам, за некои работи како раскинување на врска или по човекот со кој сум била. Но, сепак неправдата знае многу да ме здоболи. Знам да се натажам од тажна книга или филм и тогаш се случува да се исплачам“ – признава Софија.

Останати вести од Радио Милева