Радио Милева

Манекенката со која беше виден Бред Пит е мажена со 68 годишен милионер на кого не му пречи таа да има афера?!

Манекенката со која беше виден Бред Пит е мажена со 68 годишен милионер на кого не му пречи таа да има афера?!
фото:„splashnews.com/ AP Images/ daily news/printscreen

Откако се разведе од Анџелина Џоли, Бред Пит (56) медиумите го поврзуваа со бројни дами – последна во редот е 29-годишната Германка, Никол Потуралски.

Никол е убава, ја споредуваат со Ирина Шајк, и … мажена е!

Добро прочитавте!

Нејзиниот, сè уште легален сопруг е бизнисменот Роналд Мари (68) кој има неколку ресторани и кој се познава со Бред Пит!

 

View this post on Instagram

 

Fresh Mornings ??

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Наводно, сопругот и момчето на убавата Никол се запознале во ресторанот на Роналд во Берлин, додека Пит го снимал „ Inglorious Bastards “ од Квентин Тарантино.

 

View this post on Instagram

 

Thinking of last weekend and how much I want to be back ???

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Некои медиуми шпекулираат дека на Роналд Мари „не му пречи аферата на Никол со Бреда, бидејќи и онака имаат отворен брак“.

Останати вести од Радио Милева