Радио Милева

Македонската учесничка во „Задруга“ проговори за бившото момче: „Понекогаш сум насилна“

Македонската учесничка во „Задруга“ проговори за бившото момче: „Понекогаш сум насилна“
фото: инстаграм

Македонката Елеонора Миљковиќ која повторно се врати во реалното шоу „Задруга“ беше гостинка во емисијата „Амиџи шоу“.

Во емисијата таа откри детали од својот приватен живот.

Така на прашањето дали е точно дека физички се пресметувала со нејзиното поранешно момче, таа одговори:

„Да, точно е. Јас кога ќе се изнервирам….тоа се уште го немате видено во „Задруга“ и се надевам дека нема да го видите, јас понекогаш сум насилна. Кога не можем да решам со зборови, тогаш…вели Елеонора.

Александра Суботиќ и предложи да најде момче кое е пониско од неа, а Елеонора откри дека сака високи момчиња.

Останати вести од Радио Милева