Радио Милева
еротска летна пасторала

Македонската фитнес инструкторка (с)облечена толку смело, што само да ја гледаш е „кривично дело“: Ана Стојанова налик на Кардашијан и Карлеуша во едно! (ВИДЕО)

Македонската фитнес инструкторка (с)облечена толку смело, што само да ја гледаш е „кривично дело“: Ана Стојанова налик на Кардашијан и Карлеуша во едно! (ВИДЕО)

Ана Стојанова веќе добро и е позната на македонската јавност. Кралицата на социјалните мрежи како фитнес инструктор, модел и советник за здрава исхрана, се наметна со одлична  идеја – да им помогне на жените и девојките да ја доведат линијата до посакуваното и да живеат здраво.

Патем сопствената реклама на самата себеси, своето извајано тело, бујните облини и раскошниот сексапил, се оние нешта кои ја подигаат самодовербата, поттикнуваат мотивацијата, полнат егото, и даваат елан, и енергија, ја туркаат да оди понапред…

Извајано тело, обликувано со мускулна маса и бујни облини, Ана речиси секојдневно постира фотографии на социјалните мрежи на кои ги покажува своите вежби од нејзината фитнес програма, своите идеи и размислувања, желби и остварувања…

Така неодамна фитнес инструкторката најави промени, ама не објасни какви. само кусо објави:

„Сакав нешто поразлично, сакав нешто ново. Нека сликава означи крај на една, а почеток на друга, поубава ера. Нека означува ПРОМЕНА“.

И не поминаа многу промените на Ана веднаш се наѕираат… Или поточно самата таа ги најави со нова, овој пат видео – објава, како најава за подготовките за претстојното лето.

А во видеото, инструкторката налик на српските старлети… Облечена во провокатевен едноделен костим за капање, колку танга одзади, толку однапред, која едвај покрива нешто малку од интимата во подножјето на меѓуножјето, Ана изгледа  провокативно и предизвикувачки како Кардашијан и Карлеуша во едно. Или како што самата вели, (с)облечена толку смело, што само да ја гледаш е кривично дело!

Симулација на летото и летните лудории во разни ситуации позиции и пози, со предизикувачки сексапил што низ видеото ве вози. Кусата најава само уште еден предизвик и мотив повеќе, да почекаме како што и самата Ана се пофали, наскоро повеќе детали.

Дотогаш, „со очи ширум ококорени и уста отворена“, погледнете со какво летно еротско клипче Ана Стојанова, Инстаграм „го разбранува“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

Останати вести од Радио Милева