Радио Милева
секси хигиена

Македонката Елеонора Миљковиќ гола под туш во „Задруга 2“: Пред камерите го покажа сиот телесен раскош, но и тоа не беше доволно да остане во шоуто (ВИДЕО 18+)

Македонката Елеонора Миљковиќ гола под туш во „Задруга 2“: Пред камерите го покажа сиот телесен раскош, но и тоа не беше доволно да остане во шоуто (ВИДЕО 18+)

Како се наближува крајот на реалното шоу „Задруга 2“, се слулува чуден феномен. Камерите као да не постојат, а голотијата на учесничките станува се поексплицитна. Дали тие заборавиле дека камерите снимаат или со голотијата сакаат да победат, е дилемата?

Така, прво Ана Кораќ се тушираше гола заедно со своето момче Давид, а по неа  Станија Добројевиќ целосно се соблече пред камерите под тушот, за на крај тоа дфа го стори и нашата Елеонора Миљковиќ.

Имено, младата Македонка влезе под тушот сосема гола, не давајќи „пет пари“ за камерите кои забележаа како изгледа нашата учесничка во „пиштол голо“ издание.

Иако камерите будно снимаа, Елеонора само еднаш праша: „Кој е, се капам?“, кога влезе еден од машките учесници во бањата и ја замоли да побрза.

А, раскошната Елеонора спокојно се триеше со купката за капење по телото, па потоа малку си го „заплакна меѓуножјето“ за на крај да заврши под топлите млазеви на тушот.

Сепак, Елеонора Миљковиќ иако и се приклучи на разголената екипа учеснички кои од глава до петици го покажаа сиот свој телесен раскош, тоа не беше доволно ниту за останување во шоуто, а камоли за победа на сексапилната Македонка во „Задруга 2“.

Имено, таа беше првата која вчеравечер испадна од понатомошното учество во реалното шоу! Сепак, погледнете ја нејзината „секси хигиена“ во „влажното шоу“ под тушот:

Останати вести од Радио Милева