Радио Милева

Мајките ја нападнаа Меган Маркл дека не знае да го носи сопственото бебе

Мајките ја нападнаа Меган Маркл дека не знае да го носи сопственото бебе
фото: Профимедиа

Меган Маркл и принцот Хари неодамнаа станаа родители на синот Арчи.

Деновите, Меган ги поминува со синот, а сега во јавност се појавија папарацо фотографии.

Војвотката од Сасекс, се појави со бебето на „King Power Royal Charity”

Меган се појави во опуштено издание, а во рацето го носеше Арчи.

фото: Профимедиа

Маркл често е на мета на негативни коментари, а така беше и овој пат.

Некои не беа воодушевени од нејзиниот изглед и порачаа дека личи на дадилка на Арчи.

фото: Профимедиа

Некои од  нив коментираа дека Меган не знае да го носи сопственото бебе.

Останати вести од Радио Милева