Радио Милева
пофалби

Мајката на Ким Кардашијан на својот „Инстаграм“ и се обрати на српската дизајнерка

Мајката на Ким Кардашијан на својот „Инстаграм“ и се обрати на српската дизајнерка
фото: профимедиа/ BlayzenPhotos/BACKGRID/Backgrid USA

Зад Инстаграм профилот @stylebynin кој го следат многу познати личности меѓу кои и Крис Џенер, Ева Лонгорија и многу други се крие српската дизајнерка Нина Паниќ.

На нејзиниот Инстаграм профил може да се забележат разни објави со елегенција. Постовите на Нина завршија во кусите приказни на Инстаграм профилот на мајката на Ким Кардашијан, Крис Џенер која и се заблагодари на дизајнерката.

 

 

„Во чест на 20та сезона “Keeping Up With Kardashian”, Нина Паниќ ги состави некои од моите омилени изгледи“ напиша Крис и објави фотографија на која носи креација од српската дизајнерка.

Останати вести од Радио Милева