Радио Милева
сексапил во гените

Мајка и ќерка или две сестри: Можете ли да претпоставите која е девојката до српската пејачка Каја Остојиќ? (ФОТО)

Мајка и ќерка или две сестри: Можете ли да претпоставите која е девојката до српската пејачка Каја Остојиќ? (ФОТО)

Катарина Каја Остојиќ е еден од најзгодните и најсекси пејачи во регионот.

Ова е докажано безброј пати, но кога ќе ја видите нејзината ќерка Николина, ќе останете во дилема: Дали се во прашање мајка и ќерка или две сестри?

Едно е сепак сигурно: Николина Драгојловиќ (17), ќерка на пејачката Каје Остојиќ, убавината, атрактивноста и сексапилот во целост ги наследила од мајка и. Пред неколку години таа  со својата атрактивна појава и убавина дури го маѓепсала и синот на Мадона, Роко (18).

Та и рок случајно се сретнале во Вербие, одморалиште во Швајцарските Алпи пред две години.

Каја дојшла во оваа луксузна дестинација во тоа време со својата ќерка и пријателките, а само неколку дена по нив, Мадона дојшла со нејзиниот син Рок, кој светската ѕвезда го доби во бракот со режисерот Гај Ричи.

“Седеа каршија,  едни спроти други и тој цело време не го симна погледот од неа. Таа срамежливо се затскриваше зад Каја, за да не им се сретнат погледите.

Набргу потоа, Николина стана и отиде во тоалетот, но Роко ја запре пред вратата и изрази желба да се запознаат.

Николина го поздрави, му подаде рака, се претстави и брзо се врати на масата“ –  тврдел еден извор за српските портали.

Останати вести од Радио Милева