Радио Милева

Маја Беровиќ во домашен амбиент се соблече во танга боди и заигра – мажите полудеа (фото+видео)

Маја Беровиќ во домашен амбиент се соблече во танга боди и заигра – мажите полудеа (фото+видео)
фото:маја беровиќ/принтскрин/инстаграм

На српската пејачка Маја Беровиќ, најверојатно и беше досадно дома, па реши да се забавува себе и своите следненици на Инстаграм, особено оние од посилниот пол.

Маја Беровиќ објави фотографија и две видеа со кои создаде тотален хаос на нејзиниот профил!

 

View this post on Instagram

 

Woman 🐣🐣🐣

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on


Пејачката танцуваше во жолто танга боди, а од ваквата провокација мажите полудеа не задржувајќи да ги искажат своите фантазии во коментари.

„ Гориш“ „Какво га*е“ „Во очите сјај, а твојот поглед е мојот рај“, беа некои од коментарите.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

I’m good, I’m great💯💚

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Останати вести од Радио Милева