Радио Милева

Маја Беровиќ има тетоважа на незгодно место, а провокативното бикини сосема ја откри (фото)

Маја Беровиќ има тетоважа на незгодно место, а провокативното бикини сосема ја откри (фото)
фото:инстаграм/маја беровиќ

Пејачката Маја Беровиќ тешко се носи со крајот на летото, па објави провокативна фотографија од себеси во костим за капење што ги запали социјалните медиуми.

Маја ова лето го помина работејќи, но успеа и да одмори додека уживаше во морските убавини, сепак, се чинеше дека тоа не е доволно, па објави фотографија во брутално секси бикини, кое привлече огромно внимание кај нејзините фанови.

фото:маја беровиќ/инстаграм

Пастелната нијанса изгледа одлично на потемнетата Маја, а долниот дел на костимот е толку провокативен што малкумина останаа рамнодушни кон оваа фотографија од неа.

Пејачката го покри лицето со дланките, зеде секси поза во која се гледаше тетоважа на посебно место, кај препоните која досега не ја покажала.

фото:маја беровиќ/инстаграм

Од приложеното може да се види дека станува збор за папагал, а која е приказната за истиот и зошто баш на тоа деликатно место, знае најдобро самата.

Останати вести од Радио Милева