Радио Милева

Маја Беровиќ денес важи за една од најатрактивните пејачки, а вака изгледаше пред пластичните операции

Маја Беровиќ денес важи за една од најатрактивните пејачки, а вака изгледаше пред пластичните операции
фото: Принтскрин/јутуб

Кога некоја жена не е задоволна од својот изглед оди на разни третмани или пластични операции за да го добијат она што го сакаат.

Во последните неколку години тоа станува се поголем тренд, па се поголем број на жени се одлучуваат на ваков чекор.

Кога станува збор за јавните личности, многу од нив нема да ги препознаете како изгледале пред  да станат јавни и да направат неколку корекции.

Пејачката Маја Беровиќ се прослави со песната „Џин и лимунада“ која ја издаде во 2007 година.

Меѓутоа, денес изгледа потполно различно.Имено, таа на своето лице направи неколку корекции.

Наводно, пејачката го оперирала носот, ушите и ги зголемила усните. Погледнете како изгледаше Маја пред и по операциите.

 

View this post on Instagram

 

Maja Berovic

A post shared by @ hvala_plasticaru on

Останати вести од Радио Милева