Радио Милева
Се шири во обем

Мачиката прекуса за да ја покрие: Бремената Луна Ѓогани позираше со гол труднички стомак (фото)

Мачиката прекуса за да ја покрие: Бремената Луна Ѓогани позираше со гол труднички стомак (фото)
фото:луна ѓогани/инстаграм принтскрин

Победничката во втората сезона на „Задруга“, Луна Ѓогани е во блажена состојба, а денес на социјалните мрежи објави фотографија која на многумина од нејзините следбеници им се допадна.

На фотографијата можеме да ја видиме како позира со избраниот Марко Миљковиќ, додека покрај нив е миленичето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Во преден план е големиот труднички стомак на Луна, над кој не можеше да ја повлече маичката до крај, што беше симпатично за голем број нејзини обожаватели.

– Среќен ден на вљубените! – напиша Ѓогани во описот на објавата на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Инаку, Луна треба да се породи во месец јуни.

Останати вести од Радио Милева