Радио Милева
томбола - ваква маца само еднаш се добива

Маца – „Дискреција“ во секси пресписка со непознат бизнисмен: „Сакам да бидам ку*ветина“! (ФОТО 18+)

Маца – „Дискреција“ во секси пресписка со непознат бизнисмен: „Сакам да бидам ку*ветина“! (ФОТО 18+)

И додека многу јавни личности се плашат да испратат некоја приватна порака за нивната преписка да не биде откриена и обајвена, Маца – Дискреција нема проблем да го објави својот разговор со, како што вели, еден „секси бизнисмен“.

На официјалниот профил на Instagram, на кој ѕвездата дневно објавува скандалозни видеа на кои е сосема гола во различни изданија, се појави и скандалозна кореспонденција со неименуван бизнисмен – објави српски Ало.

На крајот од преписката тој и предлага садо-мазо партија каде би ја врзал и мачел, на што таа му одговара:

„Може. Сакам да бидам ку *ветина“!

„Гледам дека ќе морам да ти давам по 1.000 евра неделно. Сакам што кај тебе може се’ “ – вели на крајот анонимниот бизнисмен во кореспонденција.

Во меѓувреме Маца -„Дискреција“ и пропеа, па погледнете го и видеото за нејзината песна „Томбола“ во кое пејачката повеќе е гола отколку облечена:

 

Останати вести од Радио Милева