Радио Милева
под нож

Луна направи уште една естетска корекција: Сега и се зголемени и освежени (ФОТО)

Луна направи уште една естетска корекција: Сега и се зголемени и освежени (ФОТО)

Победничката на релното шоу „Задруга 2“,  контроверзната Луна Ѓогани минатата година направи хируршки зафат за зголемување на градите, а сега реши да направи уште една естетска корекција.


Патем, Луна деновиве воопшто не се појавувааше во јавноста, можеби токму заради тоа, сè додека не и спаднаа отоците.


Колку што можевме да видиме од фотографиите, забалежеително е дека таа обилно ги зголемила усните. Новите фотографии и видеа покажуваат дека устните на Луна сега и се освежени и зголемени.

Останати вести од Радио Милева