Радио Милева

Луна играше „валкан танц’ во базенот и тоа пред очите на татко и (фото)

Луна играше „валкан танц’ во базенот и тоа пред очите на татко и (фото)
фото:принтскрин/задруга/твпинк

Во реалното шоу „Задруга“ во моментов се одржува избор на мис мокра маичка.

„Задругарките“ облекоа костими за капење пред да играат во базенот, а мразот го скрши Луна Ѓогани, која со жешки движења ја разбранува имагинацијата на присутните, особено на нејзиното момче Марко, кој ја гледаше без здив.

фото:принтскрин/задруга/твпинк

Луна избра песна од Бијонсе за танцот во базенот и почна со својата секси игра на телото.

Она што беше невкусно е штои тоа се случи пред очите на нејзиниот татко Гаги Ѓогани.

фото:принтскрин/задруга/твпинк

Луна веќе не ни помислува на тоа дека нејзините родители се покрај неа и тотално е опуштена за се’.

Останати вести од Радио Милева