Радио Милева
Веќе ѕирка под џемперот

Луна Ѓогани во четвртиот месец од бременоста гордо го покажа трудничкото стомаче (фото)

Луна Ѓогани во четвртиот месец од бременоста гордо го покажа трудничкото стомаче (фото)
фото:луна ѓогани/инстаграм

Победничкта на „Задруга 2“, Луна Ѓогани, која е бремена, се реши гордо го покаже трудничкиот стомак, што започна да се гледа.

Луна отпатува со својот свршеник Марко Миљковиќ во Јахорина, каде ја дочекаа 2021 година, а како што неодамна истакнаа, нивниот престој надвор од Белград е исклучително пријатен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

По овој повод, Ѓогани гордо го покажа стомакот галејќи го. Објавата имаше со бројни комплименти за нејзиниот изглед, особено тоа дека Луна е доста разубавена во бременоста.

фото:луна ѓогани/инсатграм принтскрин

Инаку, Луна и Марко планираат венчавка напролет пред да се роди бебето кое неодамна донаа дека е женско.

Останати вести од Радио Милева