Радио Милева

Луна Ѓогани со опасно жешкиот танц по танга во базен го доведе Марко до лудило (видео)

Луна Ѓогани со опасно жешкиот танц по танга во базен го доведе Марко до лудило (видео)

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Ѓогани го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц.

Луна беше во мокра маичка и танга бикини, а во еден момент толку многу се опушти што не само на Марко туку и кај останатите момци и оние што гледаа на телевизија, се запали оган.

Ѓогани го истури својот сексапил, а по врелата журка утрото го зачинија со акција во креветот.

Како изгледаше оваа сцена во базенот, погледнете на снимката во продолжение:

фото/видео:задруга2/јутјуб/принтскрин

Останати вести од Радио Милева