Радио Милева
Мама стопена од среќа

Луна Ѓогани покажа како изгледа нејзиното бебе на ултразвук (фото)

Луна Ѓогани покажа како изгледа нејзиното бебе на ултразвук (фото)
фото:луна ѓогани/инстаграм

Ријалити ѕвездата Луна Ѓогани, на ултразвук покажа како изгледа нејзината ќерка која ја носи во утробата.

Сепак, тоа не е сè. Ѓогани е во напредната бременост, но не пропушти да патува во Дубаи.
Инаку, Луна одлучи на својата ќерка да и го даде имаето Миа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

– Долго време размислував дали да ја објавам сликата од моето прекрасно бебе, но решив! Денес имавме контрола, да го видиме нашето бебе, не е тоа што е наше, но е совршено! Го сакам ова битие сега колку што сакам кога ќе се роди! Мама и тато се пресреќни што доаѓате кај нас, нашето бебе – напиша Луна во својот пост на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Останати вести од Радио Милева