Радио Милева

Луна Ѓогани има секси снимка со Газтоз? Учесничката во Задруга испалешна видеото да не протече во јавност

Луна Ѓогани има секси снимка со Газтоз? Учесничката во Задруга испалешна видеото да не протече во јавност
фото: принтскрин/јутуб

Луна Ѓогани нема мир откако призна на својот дечко Марко Миљковиќ дека тајно се гледала со Ненад Мариковиќ Газтоз.

Како што пишува ало.рс, Луна се плаши дека во јавност ќе се појават детали за нивното гледање, но и нивно секси видео.

„Луна нема мир откако нејзиното момче дека тајно се гледала со Газтоз. Криеше од него колку што можеше, а кога Марко ќе се посомневаше таа се колнеше дека не се гледа со бившото момче. Имаше оправдена причина за тоа“ вели извор близок на Ѓогани и открива зошто Луна толку долго не сакала да ја каже вистината.

фото: Принтскрин

„Не сакаше да зборува на таа тема бидејќи Марко и Газтоз не се во добри односи, но пред се не сакаше да го испровоцира своето момче да направи нешто што таа не сака. Кога се случи тоа, Луна почна да паничи дека во јавност ќе излезат повеќе датали за нејзиниот однос со Газтоз, но и дека во јавност ќе се појави нивното видео од секс“  вели изворот за ало.рс и објаснува дека момчето на Луна нема да и прости.

фото: Принтскрин

„Луна и Газтоз беа во врска без обврски, а кога освен пријателство ги врза и секс. Сама зборуваше дека Газтоз е еден од ретките пријатели кој ја подржа по првата сезона на „Задруга“. Сама зборуваше дека помина низ тежок период и дека имала секс со Газтоз. Освен тоа зборуваше дека имале секс и пред нејзиното влегување во „Задруга“, вели изворот.

Според него, доколку оваа снимка се појави во јавност Марко ќе ја остави Луна и никогаш нема да и прости.