Радио Милева

Луна Ѓогани е бремена, а Анабела не може да верува дека ќе стане баба?!

Луна Ѓогани е бремена, а Анабела не може да верува дека ќе стане баба?!
фото:луна ѓогани/инстаграм

Фановите на Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ веќе неколку дена се љубопитни затоа што тие не се огласуваат по прашањето за нивната врска, а врз основа на некои настани во претходниот период постоеше сомневање дека двајцата не се повеќе заедно.

Луна замина во Виена, каде работеше во студио на нова песна и на својот Инстаграм профил објави фотографија од себеси и нејзиниот соработник, а беше облечена во тренерка потпишана од Марко, што ги натера фановите да претпостават дека меѓу нив се е во ред.

фото:луна ѓогани/инстаграм

Како и да е, еден коментар го привлече вниманието на многумина во врска со тврдењето дека Луна е во блажена состојба, пренесува српски Информер.

“Луна и Марко чекаат бебе, како тоа веќе не го сфативте, а Анабела е лута затоа што смета дека е сè уште млада да биде баба. Луна сега ќе снима песни, за потоа да биде на трудничко, а до тогаш Анабела ќе го прифати фактот дека е баба “, се вели во коментарот.

Дали е точно дека Луна е бремена и дали таа и Марко се заедно или е вистината сосема друга – останува да видиме…

Останати вести од Радио Милева