Радио Милева

Луна Ѓогани брои ситно до породувањето: Реалити ѕвездата позираше во кратко фустанче, трудничкиот стомак во прв план (фото)

Луна Ѓогани брои ситно до породувањето: Реалити ѕвездата позираше во кратко фустанче, трудничкиот стомак во прв план (фото)
фото: весна лалиќ/рас србија

Реалити ѕвездата Луна Ѓогани брои ситно до породувањето.

Имено, Луна и нејзиниот свршеник Марко Миљковиќ го очекуваат своето прво дете односно ќерка.

Реалити ѕвездата на социјалните мрежи често посита фотографии на кои ги истакнува својот труднички стомак.

Овој пат, Ѓогани позираше во кусо црно фустанче, а во прв план е нејзиниот огромен стомак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Нејзините фанови коментираат дека изгледа никогаш подобро и бременоста одлично и влијае.

Потсетуваме, Луна и Марко на почетокот на ноември открија дека очекуваат принова, а за својата наследничка го одбраа името Миа.

Останати вести од Радио Милева