Радио Милева

Луна Џогани вели дека Анастасија Ражнатовиќ ја „прогонува“

Луна Џогани вели дека Анастасија Ражнатовиќ ја „прогонува“

Блогерката Луна Џогани во реалното шоу често ја споменуваше својата поранешна другарка Анастасија Ражнатовиќ.

Луна зборуваше дека некогаш практично живеела во куќата на Цеца Ражнатовиќ, а дека и денес може да каже само убави нешта за нејзината ќерка.

Сепак, во налет на бес Џогани во една прилика да исмеа рекламата на која се најде Анастасија, па во неколку наврати кажа дека шегата и била пресериозно сфатена.

foto:alo.rs

Денес, Луна додека се возеше во автомобилот направи стори дедека на радио свири песната на Анастасија „Совршен пар“ и напиша дека песната на Анастасија ја „прогонува“.