Радио Милева

Лукас има нова девојка: Пејачот го помина викендот во Париз со познатата старлета?! (фото)

Лукас има нова девојка: Пејачот го помина викендот во Париз со познатата старлета?! (фото)
фото:инсатаграм/ацалукас

Аца Лукас наводно две недели е во врска со Наташа Шавија, пишуваат српските медиуми. Дека нивната врска станува сериозна докажува тоа што поминале викенд во Париз, гладот на светлината и љубовта.

За да ги избегнат медиумите, Лукас во Париз отпатувал во саботата наутро од Виена, а Наташа во исто време, но од Белград.

Меѓутоа, се вратиле заедно. Српски „Скандал“ пишува дека во врска се две недели откако сосема случајно се сретнале во град.

фото:инстаграм/наташшавија

Ова дефинитивно става точка на приказната дека Аца и неговата поранешна сопруга Соња се смириле.

Останати вести од Радио Милева