Радио Милева

Лука Лазукиќ физички ја нападнал Наташа Беквалац бидејќи го изневерувала со овој тенисер

Лука Лазукиќ физички ја нападнал Наташа Беквалац бидејќи го изневерувала со овој тенисер
фото: Курир.рс

Откако во медиумите, во април претходната година во одекна веста дека сопругот на Наташа Беквалац, Лука Лазукиќ  физички ја нападнал, а сега се шпекулира дека тоа го направил бидејќи пронашол љубовни пораки.

Наводно, Лука дознал дека Наташа го изневерувал со тинисерот Илија Бозољац. Откако дознал, тој физички ја нападнал Наташа, но сите се прашуваат која е местриозната жена поради која настанал скандал во нивното семејство.

За „Курир“, Александар Ц. С открива дека станува збор за нејзината колешка Милена П, менаџерката на еден белградски хотел.

Каде Лука се гледал со Милена, какви пораки и праќал, како Лука дознал каде Наташа била, со кого била и што правела, се тоа може да прочитате во најновиот број на курир.

фото: Курир.рс

Останати вести од Радио Милева