Радио Милева
Циркус

Лудило во „Ѕвездите на Гранд“: Сања Кужет мешеше со колковите, Мили го носеше во раце Саша Поповиќ, а присутните плачеа од смеа (ВИДЕО)

Лудило во „Ѕвездите на Гранд“: Сања Кужет мешеше со колковите, Мили го носеше во раце Саша Поповиќ, а присутните плачеа од смеа (ВИДЕО)
фото:ана паунковиќ/небојиша мандиќ/курир.рс

Гледачите во регионот со години уживаат во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а сега се појави видео што ги насмеа сите до солзи, особено оние кое беа во студиото.

Имено, во ритамот на музиката, водителката Сања Кужет ги покажа своите танчерски способности, па замеша со колковите, а главни sвезди на вечерта беа Мили и Саша Поповиќ.

Во еден момент, Саша Поповиќ се качи на масата, а кога сакаше да се симне, во тоа му помогна Мили кој го зеде во раце и го носеше како мало дете.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Ludilo na snimanju #ZvezdeGranda Sanja Kužet zanjihala kukovima, Mili nosio Popovića u naručju 🤣

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda) on

Останати вести од Радио Милева