Радио Милева
лет, лет бубамаро...

Љупка Митрова го распосла сиот свој телесен раскош, па ја отвори сезоната на грчките плажи: Има ли кој со убавицата да ја подели лубеницата? (ВИДЕО)

Љупка Митрова го распосла сиот свој телесен раскош, па ја отвори сезоната на грчките плажи: Има ли кој со убавицата да ја подели лубеницата? (ВИДЕО)

Познатата македонска инфлуенсерка, Љупка Митрова со нова тура провокација! Таа на својот профил на Инстаграм објави нови  фотографии од Грција, каде викендов престојува, на кои го истакнува сиот свој сексапил.

Имано, Љупка во бело бикини легнала на стомак, па го распослала сиот свој телесен раскош, со акцент на најдоброто од себе  – нејзиниот голем заоблен задник, ставен на увид на првите летни сончеви зраци и љубопитните погледи.

Телесните атрибути сместени во белите гаќички или можеби обратно, белите бикини гаќички сместени во телесните атрибути само го нагласуваат дезенот, собирајќи ги влажните погледи на околината крај базенот!

Одразот во огледалото се фокусира на долниот дел од телесните облини сместени во нејзиното бело бикини во вид на школка, која го крие бисерот…

Спејко повеќе го нема, неодамнешните фотографии со министерот за земјоделие Љупчо Николовски беа само од службена природа по службена должност, па затоа дотолку и е поголема мистеријата и љубопитноста на јавноста: Има ли „која да ја отвори“ школката за дојде до раскошниот струмички бисер?

Дали Митрова во моментов на плажите во Грција е сама или… трпеливо чека бубамарата која слета на нејзиното бикини, да и донесе неочекуван гостин во нејзиниот љубовен живот? Има ли некој што со убавицата ќе ја подели лубеницата?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Останати вести од Радио Милева